Лого сайту
Телефон0 800 339 285

Хто у Мелітополі став найкращим підприємцем року

Хто у Мелітополі став найкращим підприємцем року, image 2, фото 1

День підприємця традиційно відзначають у першу неділю вересня. У Мелітополі найактивніших бізнесменів та бізнеследі, які роблять свій внесок у розвиток міста, представники міської влади нагороджували у п’ятницю. Церемонія проходила у малій залі ДК Залізничників.

У холі представники бізнесу фотографувалися на тлі тематичної фотозони, під живу класичну музику пили каву, спілкувалися, насолоджувалися високим мистецтвом – виїзною картинною галереєю.

У залі зібралося кілька десятків керівників найактивніших, найпрогресивніших та інноваційних підприємств міста, які поповнюють місцевий бюджет, створюють робочі місця, прославляю Мелітополь своїми виробничими і не лише досягненнями.

Потім розпочався урочистий момент нагородження переможців щорічного конкурсу «Найкращий підприємець року». З ініціативи нардепа Сергія Мінько він проводиться п’ятий рік поспіль. Саме мелітопольський нардеп першим і звернувся до підприємців.

– Ідея ґрунтувалася на бажанні показати громадськості досягнення нашого бізнесу, простимулювати досягнення співпраці з міською владою. І бажання разом розвивати рідне місто. Саме тут створити нові найкращі виробництва, сплачувати податки та працювати на підвищення рівня життя мелітопольців. Без сумніву – підприємництво Мелітополя – це основа розвитку та майбутнє нашого міста, – наголосив Сергій Мінько.

Нардеп зазначив, що при владі з бізнесом склалися партнерські взаємини і це призвело до того, що місто за останні роки стало потужним діловим та культурним центром. У чому є заслуга та бізнесу.

Далі розпочалася церемонія нагородження. Дипломи, статуетки, квіти та сувенірні подарунки Сергій Мінько вручив трьом номінантам.

У номінації «Найкращий платник податків»  переможцями стали: ТОВ “ТАРА”. Засновник та директор ТОВ “ТАРА” Ерік Мартіросян. Ерік Григорович щорічно обирається переможцем у різних номінаціях конкурсу. Так, у  2017  році отримав нагороду в номінації “Найкращий роботодавець”, у  2018  – “Найкращий платник податків”, у  2019  – “Стабільність”.

 Минулого року Ерік Григорович став переможцем номінації «Гордість міста”. Його підприємство протягом багатьох років є лідером зі сплати податків, виплати середньомісячної заробітної плати. На заводі працює 221 особа, а середня зарплата – 19000 гривень. Обсяг податків, який «ТАРА» направила до міського бюджету лише цього року 31 млн. грн.

Другий переможець – ТОВ “Біол” (керівник Олег Шостак) з чисельністю робітників 441 особа. Середня заробітна плата на «Біолі» понад 13000 гривень. А обсяг податків, що надійшли до міського бюджету, майже 3 млн. грн.

Третім переможцем у цій же номінації став ТОВ «Руслан-комплект», де працює 410 осіб, розмір середньої зарплати понад  8000  гривень. Обсяг податків до міського бюджету, понад 4 млн. грн.

У номінацію “АМБАСАДОР Мелітополя”  перемогу здобув генеральний директор Групи компаній «ТУРБОКОМ» Володимир Овчаренко. Він був ініціатором об’єднання Мелітопольських машинобудівників, стояв біля джерел створення громадського союзу «Асоціація машинобудівників Мелітополя». У травні цього року він очолив бізнес-місію Мелітопольських машинобудівників в Узбекистані.

Група Компаній «Турбоком» взяла на себе організацію участі мелітопольських підприємств у виставці «АгроЕкспо», яка відбудеться наприкінці вересня ц. Кропивницький. «Турбоком» експортує власну продукцію більш ніж у 30 країн світу, у 6 країнах має представництва.

У номінації «Партнерство та розвиток»   нагороду отримала Олена Ісаєва – засновниця ТОВ «УКРФАВОРИТ», де працюють 19 осіб. Середня заробітна плата для підприємства майже 20 000 гривень. Обсяг податків до міського бюджету, майже  300 000  грн.

Далі з вітальним словом до присутніх звернувся Мелітопольський міський голова Іван Федоров:

– На ваших підприємствах працює понад 20 тис. людина. А це 20 тисяч сімей. У нас із вами багато досягнень. За багатьма показниками сьогодні Мелітополь – лідер в Україні. І я вдячний, що ваші підприємства також є лідерами в Україні. Цього року створено нову Координаційну раду. І є вже перші досягнення – спільна поїздка до Узбекистану та укладання перших контрактів. А окрема гордість Мелітополя – клуб ділових жінок, – звернувся мер до підприємців та побажав, щоб ініціатива та натхнення ніколи не залишали їх і вони створювали нові проекти.

Далі мер міста нагородив  у номінації «Кращий роботодавець»  голови правління – генерального директора Акціонерне товариство „Гідросила” МЗТГ – Івана Сидорчука. На цьому підприємстві працюють 466 осіб. Середня зарплата – понад 10000 гривень. Обсяг податків до міського бюджету, понад 4 млн. грн.. У  2017  та  2020  роки він був переможцем у номінації “Кращий платник податків”.

Статуетку   «Кращий роботодавець» отримала й представник  ТОВ “Хегельман транспорт Юкрейн”, де трудяться 142 особи. А середня зарплата майже 20 000 гривень.

І ще один переможець – ТОВ «Виробничо-комерційна фірма „Мелітопольська черешня” – директор Іван Гринців. У сезон на підприємстві працює 112 осіб. Середня заробітна плата, понад  7000  гривень, а обсяг податків, що надійшли до міського бюджету, – понад  600 000  грн.

У номінації «Найкраща інновація року»  два переможці. ТОВ “Автопривід” – Олександр Акімов з чисельністю працюючих на підприємстві 163 особи та середньою зарплатою понад 10000 гривень. Обсяг податків, що надійшов до міського бюджету від цього заводу, становить понад 1 млн. грн.

Другий переможець – молода команда комп’ютерної академії «КРОК» та її директор Любов Трібун.

Перший заступник міського голови Ірина Рудакова вручила диплом та статуетку переможцям  номінації «Вдалий стартап» –  сімейній парі підприємців Ігорю та Ользі Захарченко. Вони створили у місті простір для затишного відпочинку з друзями чи родиною, де можна спокійно відпочити, помріяти та трішки перезавантажитись за філіжанкою улюбленого напою. Чай Бар – територія вільна від алкоголю, вейпінгу та кальяну. Це перший у місті заклад, який професійно поєднує у своїй діяльності китайську чайну культуру та кавоварний напрямок. Компанія має свої принципи та філософію, яких дотримується, незважаючи на тренди сучасного ринку послуг.

У номінація «Бізнес-ЛЕДІ РОКУ»  переможницею стала Ганна Черкашина – людина з активною життєвою позицією, яка популяризує підприємницьку культуру, поєднує жінок заради розвитку. Анна є однією з організаторів ЖІНОЧОГО ФОРУМУ «PRIAZOV LADY FORUM».

Після нагородження підприємці сфотографувалися на згадку на ґанку оновленого ДК Залізничників із представниками влади, після чого вирушили на екскурсію об’єктами інфраструктури.

Оригінал статті на сайті: https://ria-m.tv/news/256789/kto_v_melitopole_stal_luchshim_predprinimatelem_goda_(foto_video).html

Facebook
Instagram
LinkedIn
TikTok
Viber icon
Telegram icon
Whatsapp icon
Youtube icon
Кошик0
Немає товарів.
Повернутись до покупок